Katalog książek – nowe pozycje


Wanda - Deotyma

Sekcja Książki, latopisy, słowniki czyli księgozbiór powiększył się o 80 pozycji, mamy już 328 pozycji lektur różnych autorów, z różnych okresów historycznych, dlatego zbiór został podzielony na katalogi posortowane alfabetycznie wg nazwisk autorów.

Żeby nie było że to są same surowe tytuły, do wielu z nich dodane zostały odnośniki do materiału które może przeczytać [zwykle b.dobrej jakości] prosto ze strony WWW.

Myślę, że wiele osób znajdzie lekturę którą jeszcze nie spotkał się wcześniej w swoim życiu, a twórcy już stąpają po innym świecie. A trafiły książki m.in. o Białorusinach, Litwinach (Słowiańskich), Lachach, spisy pieśni, legend oraz bajek,  dodano rozprawki prawne, zapiski średniowieczne. Czyli wszystko co poszerza w różnych kierunkach wiedzę na temat Słowian, Polaków i naszych sąsiadów, oraz wierze rodzimej.

Dodatkowo udostępniliśmy nową stronę gdzie są lżejsze lektury, bez bagażu ambicji w dążeniu do wiedzy, czyli powieści [fantastyka], zbiory opowiadań, ale także dramaty które bazują na kulturze Słowian, legendach Polaków oraz na wierzeniach słowiańskich. Możemy spotkać się z historią o Wandzie oraz Lechu. Takich pozycji jest 16, więc liczymy na pomoc w dołożeniu jeszcze kolejnych pozycji lektur miłośników kultury słowiańskiej. Zapraszam na Powieści, dramaty i pozostałe przyjemności.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s