Polecane strony w świecie Słowiańskim


W ostatnim czasie pojawiają się kolejne strony o tematyce rodzimowierczej lub słowiańskiej, w okresie letnim ukazały się aż 4 nowe strony, z tego co zauważyłem, są to:

Sławosław – Sławmy Świat Słowian, www.slawoslaw.pl – twórcy strony w serwisie Facebook –  My Słowianie. Przenieśli stronę na zewnątrz, co bardzo ułatwi promocje ich treści wśród innych osób, nie korzystających z tego serwisu, a także lepsza wzajemna promocja, wszakże wiele treści na Słowianowierstwo mamy od twórców Sławosław/My Słowianie.

Kolejna strona o bardzo ciekawej nazwie Rodzimowieści – rodzimowiesci.pl która skupia się na promocji wydarzeń o tematyce słowiańskiej, ale także innych kultur. Przedstawia także miejsca gdzie mogą spotkać się współwyznawcy wiary rodzimej. Szykuje się na bardzo ciekawą i wartą regularnego odwiedzania stronę.

Dla tych co chcą wgłębiać się w rodzimą wiarę razem, powstała strona Duchtynia – rodzimowierstwo dzisiaj i jutro, duchtynia.pl – Twórcy mam nadzieję że rozpędzą się i nadal będą pokazywać wiarę rodzimą odkłamując katolickie „prawdy”.

Ostatnia strona należąca do Wilka i Wadery czyli Słowiańska Wataha, slavswataha.wordpress.com – istnieje dłużej niż mijające pomału lato, bo już od stycznia br. ale warto ją śledzić, twórcy piszą regularnie o różnych rzeczach ze swojego życia oraz z różnych wydarzeń dziejących się przez cały rok.

Pozostałe strony które warto odwiedzić są poniżej oraz to samo w zakładce Polecane strony (powyżej). Chętnie wzbogacimy stronę dodając kolejne adresy internetowe związane z tematem bezpośrednio i pośrednio 🙂

STRONY i BLOGI

 

BLOGI

FORA INTERNETOWE

4 komentarze do “Polecane strony w świecie Słowiańskim

  1. Bogowie Słowiańscy i ich żywe słowo współcześnie to temat ciekawy ale jakoś trudno go rozpocząć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s