Znikające źródła – czyli rzecz o złym facebooku – republikacja


Blog Słowianie i Słowianowierstwo powstał o zachowaniu treści i źródeł innych miejsc internetu. Jako że Słowianie mają wrogów światowych, nie ważne kto, ale są. Co jakiś czas oryginalne źródła przestają istnieć i praca wielu osób, czasem tylko jeden osoby, przez rok, czy dwa idzie na marne.  Szczególnie jeżeli treści są publikowane w gazetach głównego nurtu gdzie wpływa na nich silne lobby przeciwników słowiaństwa oraz skąd wyjątkowo dużo czerpię, źródła z facebookowych twórców.

Dzięki temu że stworzyłem taką kopię zapasową, autorzy mogą odnaleźć te treści i odtworzyć ponownie na Facebooku lub na innej stronie którą stworzą. Ostatnio taką stroną która została usunięta, to strona na FB: Słowiańskie Odrodzenie Polski, autor pisał o różnych ciekawostkach które w żaden sposób nie obrażały innych wierzeń. Artykuły były (są, bo są na tym blogu) długie i ciekawe. Dobrze napisane, czytało się je z przyjemnością. Jednakże pewnego dnia Facebook postanowił stronę usunąć, pewnie przez zgłoszenie jej przez jakiś krystowierców którym nie podoba się promowanie dawnych wierzeń lub prawdy o naszej lechickiej przeszłości.

Jeżeli są ludzie którzy chcieliby podjąć współpracę przy tworzeniu tego bloga, to zapraszam 🙂

—————

Oficjalny komunikad od West Slavs dnia 12 grudnia 2014.

Dziś, kilka minut po godzinie 16-tej, strona WestSlavs została zablokowana. Powodem były symbole słowiańskie, które występowały na wielu przez nas udostępnionych grafikach. Usunięto z naszej strony większość grafik z ów symbolami a pozostałe musieliśmy usunąć sami jeśli chcemy mieć szansę na powrót. Od blokady mogliśmy się odwołać, niestety odwołanie sprowadza się do kliknięcia przycisku „Odwołaj się”, bez możliwości złożenia wyjaśnień. Jeśli odwołanie zostanie odrzucone, nasza strona zniknie bezpowrotnie z Facebooka. Już kiedyś fanpage West Slavs został chwilowo zablokowany, jednak teraz nie będzie on dostępny całe 24h lub jak już wspomnieliśmy, wcale.

To jawna dyskryminacja! Nie sądzę, by moderatorzy zajmujący się takimi sprawami, wciąż byli na tyle głupi i nie wiedzieli, iż słowiańskie symbole to nie te same co hitlerowskie.

Prosimy Was wszystkich o nagłośnienie tej sprawy, bo wkrótce FB może zacząć blokować i być może usuwać kolejne strony, a nawet prywatne konta. Nasze prywatne konta zostały jedynie zablokowane czasowo i ograniczono nam dostęp m.in. do komentowania postów czy kontaktu z osobami będącymi poza gronem znajomych. Oczywiście pod groźbą ich uśnięcia jeśli ów symbole powrócą na stronę przez nas zarządzaną.

Sława!
West Slavs

Jak widać, kampania nienawiści do nas trwa. Traktują nasze symbole jakby były nazistowskie i symbolami które chwalą holokaust Europejczyków podczas II Wojny Światowej, CO NIE JEST PRAWDĄ! My chcemy odzyskać tylko utracone mienie. A naszym mieniem są swarzyce słowiańskie i nie tylko bo zależy nam aby wszystkie ruchy rodzimowierców, ale także kulturowo w całej Europie odzyskały swoje symbole.

Reklamy

2 komentarze do “Znikające źródła – czyli rzecz o złym facebooku – republikacja

  1. ja .mam w planach zrobic sobie dziare na karku ,swarzyce .po to aby ciemnej masie wpajac cennom wiedze,bo swastyka to rece Boga.wiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s