ZSRR = Słowiańszczyzna?


Niezmiernie dziwną rzeczą w dzisiejszym ruchu rodzimowierczym na Wschodzie jest trudna do zrozumienia sympatia do Związku Radzieckiego, która manifestowana jest w rozmaity sposób – tworzeniem stanic w kolorach flagi sowieckiej, zakładaniem proradzieckich stron i kreowanie pseudopanslawistycznej ideologii stawiającej ZSRR jako opiekuna i obrońcę całej Słowiańszczyzny.

Ludzie ci albo nie dostrzegają albo nie mają ochoty dostrzegać faktu, że nigdy nie było w historii bardziej słowianobójczej siły od Związku Radzieckiego a Rosjanie, którzy z dumą mówią o dokonaniach radzieckiego państwa milczeniem pomijają zbrodnie komunistów na własnych obywatelach. Nikt bowiem nie ucierpiał od chorej ideologii gorzej, od nich ale indoktrynacja zrobiła swoje. Państwo z krwią na rękach doczekało się pośmiertnych laurów.

Od powstania ZSRR do jego upadku życie straciło dziesiątki milionów Słowian w wyniku represji, pacyfikacji i przemian gospodarczych. W II wojnie światowej zginęła niewielka część z nich. Ofiar śmiertelnych było wiele, jeszcze więcej było tragedii rodzinnych, głodu, aresztowań, utraty wiary w człowieczeństwo i morza przelanej słowiańskiej krwi.

Czy rzeczywiście ZSRR = Słowiańszczyzna? Odpowiedzcie sobie sami.

Artykuł napisany przez: SŁOWIAŃSKIE ODRODZENIA POLSKI
https://www.facebook.com/rzeczpospolita.slowianska?fref=nf

Skopiowany z Facebooka w celu propagowania prawdziwych mądrości i historii w społeczeństwie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s