6 mln vs 30 mln a świat mówi tylko o tych 6 mln


XX wiek był bez wątpienia okresem cierpień dla słowiańskich krajów. Dwie wojny światowe, eksterminacja nazistowska, ludobójstwo komunistyczne i wiele innych czynników sprawiły że zniszczono nasze elity a nowe, i tak nie do końca inteligentne, z własnej woli podporządkowały się Związkowi Radzieckiemu.

Dla Polaków XX wiek to walka za obcą sprawę w I wojnie światowej, katastrofa roku 1939, walka za na wszystkich frontach przeciw nazistom po to, by Alianci potem się nas wyparli, krwawy okres stalinizmu, strajki przeciwko nowej władzy i tłumione wojskiem powstania, w końcu okrągły stół i upadek komuny razem z samą Polską. Od 70 lat kombatanci opuszczają głowę ze słowami „Nie o taką Polskę walczyłem”, w dodatku musimy płacić Izraelowi z naszych podatków odszkodowania, i to niemałe za to, że to niby my byliśmy tymi nazistami, którzy prowadzili w czasie wojny obozy koncentracyjne.

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że XXI wiek będzie naszym wiekiem. Jeżeli tak ma się stać, zjawisko przebudzenia Słowian powinno objąć wszystkie kraje Słowiańszczyzny na większą skalę bo tylko rodzimowiercy są w stanie przywrócić dawną chwałę z tego powodu, że najzwyczajniej w świecie mamy szersze horyzonty myślowe od obecnych politruków

10325594_586212311499604_1969480292560337098_n

 

Artykuł napisany przez: SŁOWIAŃSKIE ODRODZENIA POLSKI
https://www.facebook.com/rzeczpospolita.slowianska?fref=nf

Skopiowany z Facebooka w celu propagowania prawdziwych mądrości i historii w społeczeństwie.

2 komentarze do “6 mln vs 30 mln a świat mówi tylko o tych 6 mln

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s