Dolina Hunza w Pakistanie – Bliscy krewniacy Słowian


Jest na Ziemi lud, bardzo blisko spokrewniony ze Słowianami, który winien być wzorem dla nas jak żyć i w jakim kierunku powinna iść ludzkość, jeżeli naprawdę zależy jej na prawdziwym rozwoju w zdrowym kierunku. Mowa o ludności zamieszkującej Dolinę Hunza w Pakistanie.

Plemię o którym mówimy zarówno wyglądem jak i genotypem przypomina typ słowiański. W zdumienie wprawia żywotność owych ludzi, ponieważ dożywają do 140 lat, natomiast często zdarza im się płodzić zdrowe dzieci w wieku 90 lat. Uważają, że człowiek starzeje się, bo wierzy, że musi tak być. Ponadto twierdzą, że w życiu człowieka istnieje ścisły związek między witalnością a zachowywaniem dobrej kondycji fizycznej i zachowywaniem zasad moralnych i duchowych. Oprócz tego udowodnili na swoim przykładzie, że organizm, nieskażony śmieciowym pokarmem od pokoleń uzyskuje zdolność do kontrolowania podświadomości. Oznacza to, że leciwy staruszek przez całe życie posiada te zdolności, które my tracimy w dzieciństwie (przykładowo widzenie rzeczy niematerialnych tak jak Aborygeni).

Kluczem do ich długowieczności jest nie tylko prosta, skromna dieta, lecz również niemal całkowity brak spożycia alkoholu. Ich geny nie są uszkodzone tak jak nasze, więc każda kobieta hunzów ma pewność, że jej dziecko będzie pełnosprawne, zdrowe i silne. Bardzo przykro przyznać ale nasze zapite społeczeństwo głupieje z każdym pokoleniem coraz bardziej, tam zaś panuje harmonia i rozwój. Jak można się domyślić przestępczość w obrębie Doliny jest niemal równa zeru, zdecydowana większość jest miła, życzliwa i czerpiąca radość z życia. Nie znają Biblii a miłość do bliźniego jest spotykana na każdym kroku.

Chyba nie muszę dodawać, że wiekowi ludzie cieszą się ogromnym szacunkiem w obrębie społeczności? Wyobraźcie sobie – umrzeć po prostu ze starości, jako spełniona i szczęśliwa jednostka, która wychowała zdrowe, trzeźwe i przyszłościowe pokolenie… czy da się to przełożyć na polskie warunki?

Nawet jeżeli powyższe słowa są mitem nie mającym pokrycia w rzeczywistości to czy nie opłaca się zamienić naszą słowiańską Ojczyznę w miejsce, gdzie każdy będzie godnie żył? To jest do zrobienia, lecz wymaga wielkiej pracy od każdego z nas.

Jest jeszcze jedno pytanie – skoro Hunzowie są tak bardzo spokrewnieni z nami to czy ich Dolina byłaby prakolebką Słowian? To możliwe, więc postaramy się zbadać w przyszłości owo zagadnienie.

Artykuł napisany przez: SŁOWIAŃSKIE ODRODZENIA POLSKI
https://www.facebook.com/rzeczpospolita.slowianska?fref=nf

Skopiowany z Facebooka w celu propagowania prawdziwych mądrości i historii w społeczeństwie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s